top of page
UVVOZOVKY 1.PNG

Na začátku byly pocity smíšené, hned na začátku se však pochybnosti rozpustily a vše se odehrávalo ne dle očekávání, ale na správné vlně.Mé očekávání bylo nasát nové informace nebo si potvrdit, že způsob jakým to dělám je ten správný. Dostalo se mi však mnohem víc, poznal jsem své kolegy, naladil se víc na jejich vlnu a co víc dokázali jsme společně nalézt cestu, po které chceme společně jít a cíle, kterých chceme dosáhnout. Což je mnohem víc, než jsem čekal.

 

Pavel Pleskanka

LOGIO

PavelPleskanka_optimized.PNG
UVVOZOVKY 1.PNG

Jedná se o workshop na akviziční telefonování Pro mě nové  -  meditace a meditace spojená s hudbou.Mám své metody na zklidnění a naopak na vyburcování a naladění na výkon. Toto budu určitě používat -  hodně to na mně zapůsobilo. Koncept telefonátu - super bylo i to společné vytváření, potřebovala jsem právě tu kostru, pevné ukotvení, nabytí sebevědomí. Bude to pro mě nová cesta k mojí práci. Společná atmosféra podpory, ujištění se v tom co dělám dobře a na co si dát pozor. To je výborné vědět na čem pracovat k zlepšení.

 

Lída Hulanová 

DELUVIS

Lída_Hulanová_Deluvis_Optimized.PNG
UVVOZOVKY 1.PNG

3 dny  -  3 dlouhé dny, místy do hloubky zacházející chvilky, ALE DALY MI TOHO TOLIK, ŽE NEVÍM, KDE ZAČÍT:

  • otevřela jsem se svému týmu, prohloubilo to vztahy mezi námi a za to jsem nezměrně vděčná

  • dokázala jsem v sobě najít a identifikovat mezery v mém výkonu

  • díky tomuto školení jsem si uvědomila, že jsme všichni jen lidé a nic není dobře, ani špatně -  je to jen o nás a o nastavení

     Děkuji.

 

Sisa Štěpánová,

LOGIO

SisaŠtěpánová_Logio_optimized.jpg
bottom of page